ZINGA   Unikalny system antykorozyjny, cynkowanie na zimno   ZINGA
Metalizacja natryskowa cynkiem na zimno,
ochrona katodowa i barierowa.

o firmie
zalety systemu ZINGA
ZINGA - charakterystyka
instrukcja zastosowania
ZINGA w porównaniu z innymi metodami ochrony
Certyfikaty
Referencje
Najczęściej zadawane pytania
Przeprowadzone badania
ZINGA a żywność
Ochrona środowiska
Produkty ZINGA
Przyklady zastosowań systemu ZINGA na świecie
kontakt

zainstaluj program Acrobat Reader

ZINGAMETALL POLAND
     to wyłączny przedstawiciel na terenie Polski belgijskiego producenta unikalnego systemu antykorozyjnego - ZINGAMETALL b.v.b.a.  

      Od prawie trzydziestu lat produkty tej firmy stosowane są z ogromnym powodzeniem w ochronie stali przed korozją w ponad 60 krajach świata, a od kilkunastu także w Polsce.

     Nasza firma, zdobywając zaufanie producenta i wielu klientów, oferuje Państwu jedno z najlepszych rozwiązań w przypadku konieczności zabezpieczenia przed korozją różnych konstrukcji i powierzchni stalowych ( także w betonie i budowlach hydrotechnicznych ) lub odnawiania i naprawy powłok wcześniej cynkowanych ogniowo czy metalizowanych natryskowo.

     Polecamy preparat ZINGA - niepowtarzalny produkt firmy ZINGAMETALL o wyjątkowych właściwościach, porównywalnych do cynkowania ogniowego lub metalizacji natryskowej na gorąco (posiadamy badania i opinie to potwierdzające).

     Główną zaletą wyróżniającą nasz system ochronny jest aktywne działanie powłoki przez 24 godziny na dobę. Podstawową właściwością systemu jest to, że każda kolejna powłoka ZINGA scala się z poprzednią w homogeniczną całość nawet po wielu latach. Dzięki temu odnawianie powłok cynkowych po spawaniu, wierceniu, nitowaniu, czy innych czynnościach technologicznych lub naprawa uszkodzeń mechanicznych nie stanowi żadnego problemu. Przy stosowaniu tego produktu wielkość konstrukcji i miejsce aplikacji nie ma znaczenia, ponieważ aplikację można wykonać pędzlem w terenie.

     Proponowany przez nas preparat posiada wszelkie, niezbędne atesty i certyfikaty ( są dostępne na życzenie naszych klientów ), a wyniki badań prowadzone przez niezależne laboratoria w różnych krajach ( w tym w Polsce ) świadczą jednoznacznie o bardzo wysokiej jakości tego i innych produktów firmy ZINGAMETALL.

     Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo w doborze optymalnego systemu ochrony przed korozją oraz udzielamy wszelkich, niezbędnych informacji i wyjaśnień dotyczących naszych produktów.

     Jesteśmy członkiem wielu organizacji, w tym :

      ETAPC ( Europejskie Stowarzyszenie Techniczne Powłok Ochronnych ),
      IVP ( Belgijskie Stowarzyszenie Przemysłu Farb i Lakierów ),
      Fedichem ( Belgijski Związek Przemysłu Chemicznego ),
      VOM ( Belgijskie Stowarzyszenie Technik Powierzchni Materiałów ),
      PSK ( Polskie Stowarzyszenie Korozyjne )
      oraz
      NATO : Karta Producenta i Dostawcy NATO nr B 1483 ( numer NCS : 8030-13-113-7027 ).MIĘDZYNARODOWE  TARGI  "SURFPROTECT"  2009    *  ZŁOTY MEDAL DLA PRODUKTU  ZINGA  *    MIĘDZYNARODOWE  TARGI  "SURFPROTECT"  2009


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !stat4u